de ani Fără Frică...

Publicat 22 Oct 2019 | Reactualizat 21 Nov 2019 | Expiră 22 Nov 2019

Responsabil, conducator gestiune

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-organizata, cu initiativa, meticuloasa,
-care sa aiba posibilitatea de a prezenta recomandari la cerere,
-care sa cumuleze experienta anterioara in Horeca de minim 2 ani.

Descrierea jobului

-opereaza intrarile de materii prime si marfa, emitere NIR-uri,
-elibereaza in productie materiile prime pe baza necesarului intocmit de unitatea de productie,
- verifica si editeaza emiterea avizelor de expeditie, intocmite automat pe baza comenzilor lansate,
- emite facturi, avize de expeditie,
- tine evidenta intrarilor si iesirilor conform politicii companiei,
- participa la inventarele lunare sau periodice,
- analizeaza stocurile lunare si imbunatateste procedurile privind managementul stocurilor,
- experienta in aplicarea metodei FIFO, experienta utilizare Winmentor constituie un plus,
- bifari lunare/saptamanale/periodice de stocuri, consumuri,in vederea optimizarii lansarii comenzilor de aprovizionare.
- elibereaza spre livrare produsele finite obtinute in productie. -organizata, cu initiativa, meticuloasa,
- care sa aiba posibilitatea de a prezenta recomandari la cerere,
- are sa cumuleze experienta anterioara in Horeca de minim 2 ani.
Locatia: strada Valea Lunga – Bucuresti, sector 6.
alariu plus tichete de masa.
zier la cerere.
Asteptam cv ul pe adresa de email.

Expirat
Responsabil, conducator gestiune  -  Chocolat

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles