Publicat 08 Ian 2021 | Expiră 22 Ian 2021

RESPONSABIL CALITATE

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Cerinte:

Studii superioare domeniul tehnic
Experienta in domeniul calitatii de minim 2- 3 ani, preferabil domeniul automotive
Cunostinte despre ISO 9001, IATF 16949, 8D, 5S, FMEA
Cunoasterea limbii engleze
Persoana organizata, autonoma, capabila sa ia decizii

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Responsabil de realizarea si actualizarea documentatiei specifice standardelor de calitate implementate in cadrul companiei ( IATF 16949, ISO 9001)
Responsabil de realizarea procedurilor si instructiunilor de lucru
Responsabil de instruirea personalului cu privire la SMC
Stabileste si monitorizeaza obiectivele si indicatorii de performanta specifici
Responsabil de imbunatatirea continua a SMC si implementarea de actiuni preventive
Responsabil de reclamatii ( clienti, furnizori, productie)

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane cu sediul in Sibiu, activa in principal in Transilvania si oferim servicii de calitate de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management. Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri pentru care am dus la capat proiecte de recrutare de succes ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din zona Sibiu.

Aceasta pozitie o avem deschisa pentru clientul nostru, companie de productie din Sibiu, ce desfasoare proiecte interesante in sectorul de injectie mase plastice, in special in sectorul automotive pentru clienti din intreaga lume.

Pentru a fi mereu la curent cu joburile postate de noi, urmariti pagina noastra de linkedin https://www.linkedin.com/company/recrutart/

RESPONSABIL CALITATE  -  SC RECRUT'ART SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles