Responsabil Calitate (industria alimentară)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Suntem divizia producătoare de apa a companiei Lavmi Perla și ne-am luat misiunea de a aduce comunității prin APA DIN NOY o apă bună, purificată, echilibrată, ușor alcalină, având ca sursă un acvifer de mare adâncime din Dârmănești, Argeș.

Dacă ai experiență în sistemul calității din industria alimentară, cunoștințe de utilizare instrumente specifice de control calitate, experiență în derulare audituri de calitate si esti o persoana riguroasă, orientată spre rezultate, care lucrează bine în echipă atunci ești colegul ideal pentru echipa noastră.

Vino alaturi de Noy să facem un bine prin sursa vieții din noi cu apă de calitate și accesibilă tuturor!

Descrierea jobului

Ce vei face în acest rol:

- Participă la recepţia materiilor prime şi materialelor
- Efectuează controlul interfazic al produselor executate
- Verifică produsele finite conform standardelor
- Participă la realizarea HACCP-urilor, face parte din Echipa de Siguranța Alimentului
- Asigură elaborarea și modificarea documentelor de calitate, tehnologice din firma
- Realizează și urmărește Planul anual de monitorizare și control
- Participă activ la auditurile și controalele de calitate externe

Cum iți răsplătim rezultatele:

Apreciem munca ta alături de noi în obținerea rezultatelor și iți oferim:

- Pachet salarial atractiv
- Tichete de masă
- Decontare carburant
- Laptop
- Smart Phone
- Programe de dezvoltare profesională și personală

Avem pe mâini o apă căreia îi pasă de cei pe care îi ţine în viaţă. NOY va ajunge, datorită nouă, în paharele tuturor. Mai cu seamă, însă, la cei care duc lipsă de apă potabilă, la cei pe care îi încălzeşte prea tare soarele verii, la cei la care alte ape nu se gândesc. Departe de a fi doar o altă apă pe raft, NOY îi va face pe cei care o cumpără să înţeleagă cât de preţios e nu conţinutul ei, ci trupul în care va ajunge. https://apadinnoy.ro/

Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos