Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

RESPONSABIL ASIGURAREA CALITATII SMI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de facultate (cu profil tehnic, de preferat);
- Limba engleza nivel avansat (scris-vorbit);
- Cunostinte bune de utilizare PC (Word/Excel/Power Point), abilitati de comunicare, initiativa, capacitate de analiza si sinteza, capacitate decizionala;
- Disponibilitate pentru program prelungit;Nota: Constituie avantaj cursuri in domeniul SMI (calitate/auditor SMC, mediu/auditor SMM, securitatea informatiei/auditor SMSI etc.) si/sau sistemul informatic SAP.

Descrierea jobului

- participa la elaborarea, analiza, avizarea, difuzarea si publicarea (dupa caz) documentatiei SMI din INTRAROM si asigura urmarirea si aplicarea efectiva a cerintelor ce decurg din aceasta documentatie;
- participa la derularea auditurilor interne ale SMI in calitate de auditor sef / auditor;
- asigura instruirea initiala si periodica a personalului INTRAROM in domeniul SMI;
- documenteaza si emite cereri de actiuni corective, urmarind stadiul lor de implementare;
- efectueaza inspectii ale produselor / proiectelor IT&C in conformitate cu planurile calitatii si cu procedurile / instructiunile aplicabile in vigoare;
- monitorizeaza rezolvarea reclamatiilor si observatiilor clientilor pentru proiectele IT&C.

INTRAROM este o companie privata prezenta pe piata din Romania de peste 25 de ani. Este cea mai mare subsidiara a grupului de companii INTRACOM Telecom, cu o experienta de peste 40 de ani in piata de profil.

Principalul pilon al evolutiei Intrarom a fost sustinut de permanenta sa orientare catre piata, concentrându-se proactiv pe adoptarea de noi tehnologii in linie cu dinamica industriei. Portofoliul Intrarom cuprinde:

Productie de echipament de telecomunicatii Solutii de telecomunicatii la cheie Solutii IT&C integrate pentru Sectorul Public Aplicatii customizate pentru Intreprinderi, Utilitati si Sectorul Bancar

Expirat
RESPONSABIL ASIGURAREA CALITATII SMI  -  S.C. INTRAROM S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles