de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Responsabil administrativ - resurse umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta contabilitate primara si resurse umane (administrare personal)
- limba Engleza si/sau Franceza nivel avansat (scris si vorbit) - obligatoriu

Descrierea jobului

Societate cu capital strain (servicii de transport marfa international) angajeaza responsabil administrativ - resurse umane, vorbitor de limba engleza si/sau franceza.
Cautam persoana cu abilitati si experienta in domeniul financiar contabil si administrativ /gestionare personal.

Cerinte:
- limba franceza si/sau engleza - nivel bun/avansat
- experienta pe un post similar (cunostinte de contabilitate primara si resurse umane)

Responsabilitati:
- administrative (emitere/evidenta facturi, decont cheltuieli, actualizare situatii financiare, comunicare cu serviciul extern de contabilitate, monitorizare consum benzina, asigurari masini, licente)
-resurse umane: recrutare personal, gestionare dosare personal, intocmire pontaj salariati, intocmire si urmarire situatie concedii, plata salarii si facturi, relatia cu SSM, PSI, redactare diverse rapoarte)

Se ofera:
- salariu motivant - 3000 RON net
- birou modern in Bucuresti
Asteptam CV-urile dvs.
​Ceerem si oferim seriozitate!

Trans Europe Transport & Logistics Management SRL este o societate ce presteaza servicii de transport marfa la nivel international cu sediul in Bucuresti.
Asteptam CV-ul tau
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.
Te asteptam in achipa noastra!

Expirat
Responsabil administrativ - resurse umane  -  TRANS EUROPE TRANSPORT & LOGISTICS MANAGEMENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles