Publicat 25 Iul 2019 | Reactualizat 22 Aug 2019 | Expiră 25 Aug 2019

Responsabil Administrativ - Depozit Roman

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noi suntem:
Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?

  • Oportunitatea de a lucra în rețeaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografică din România;
  • Pentru că ne place să investim în oamenii care ne reprezintă, oferim training profesional;
  • Asiguram transport
  • Posibilitatea de a te dezvolta profesional și personal;
  • Posibilități de promovare.

Ce vei face tu pentru noi?
  • Vei vizualiza si verifica comenzile magazinelor in sistemul informatic
  • Vei procesa comenzile in vederea emiterii documentelor de preparare si vei oferi suport informatic preparatorilor
  • Vei preda lista magazinelor preparate catre departamentul expeditie
  • Vei pastra corespondenta cu magazinele Profi si colaboratorii externi
  • Vei fi responsabil de pontaje si situatii lunare legate de pontaje
  • Vei intocmni documente si rapoarte legate de programul de control al sigurantei alimentelor

Dacă ai:
  • Experienta in utilizarea calculatorului si a aparaturii de birou
  • Cunostinte Microsoft Office
  • Studii medii, preferabil studii superioare
  • Spirit de echipa si esti dornic sa inveti lucruri noi
...aplica cu incredere!
E momentul pentru un job bun!
Asteptam cv-ul tau pe adresa de e-mail andreea.matei@profi.ro!

De peste 18 ani, lanțul de magazine PROFI se dezvoltă continuu, având o expansiune accelerată, planificând să depășească în 2019 pragul de 1.000 de magazine în toată țara.
PROFI este un angajator de top din retailul modern, cu o echipă dinamică, flexibilă și ambițioasă, formată din peste 15.000 de angajați.
Susținem dezvoltarea și creșterea armonioasă a companiei PROFI prin identificarea de noi membri, deschiși, implicați și dornici să se dezvolte profesional într-un mediu competitiv.
APLICA RAPID

Expirat
Responsabil Administrativ - Depozit Roman  -  PROFI ROM FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles