Gratis

Responsabil actualizare produse site / Relatii cu clientii

PRO RACING SHOP SRL-D

Candidatul Ideal

- Responsabilitatea ta principala va fi sa asiguri informatii actualizate pentru produsele din portofoliul nostru: poze, descrieri sau prospecte, folosind ca surse de informatii materialele puse la dispozitie de furnizori (site-urile furnizorilor, cataloage tiparite sau online ale furnizorilor) sau sa obtii aceste informatii folosind motoare de cautare sau orice alte surse.
- Viteza suficienta in utilizarea calculatorului. Experienta in utilizarea pachetului Microsoft Office si a platformelor de e-comert reprezinta un avantaj.
- Atentie la detalii
- Cunostinte minime in editarea fotografiilor digitale (Adobe Photoshop);
- Rapiditate si eficienta in cautarea si navigarea pe Internet;
- Experienta in content writing;
- Experienta in operarea pe platforma e-commerce – CONSTITUIE AVANTAJ;
- Nivel peste mediu de cunoastere al limbii engleze

Descrierea jobului

- Actualizarea produselor pe site

- Actualizare periodica a informațiilor din platforma (stocuri, prețuri etc)

- Adăugarea produselor noi

- Sa oferi clientilor toate informatiile solicitate (caracteristici tehnice ale produselor, stoc disponibil, preturi, mod de livrare, termen de livrare);

-Sa faci propuneri de oferte customizate in functie de nevoile clientilor, cu scopul de a le oferi acestora exact produsele de care au nevoie

Ce iti oferim:

-Un mediu de lucru prietenos si profesionist;

-Posibilitatea de a-ti dezvolta cariera intr-o echipa tanara si motivata;

-Posibilitatea de dezvoltare profesionala si instruire constanta;

-Un pachet salarial atractiv (salariul fix si bonusuri in raport cu performanta)

Descrierea companiei

Site-ul de comert on-line www.ktmexc.ro

Companie infiintata in 2007, care a ajuns in scurt timp unul din furnizorii nationali de incredere pentru piesele de schimb ale motocicletelor, precum si a echipamentelor de protectie pentru motociclisti, in special ai pasionatilor de enduro.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024