Gratis

Responsabil Achizitii/ Logistica - TURDA

SC ELECTROCERAMICA SA

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Experienta relevanta in domeniu de minim 2 ani;
  • Cunoasterea limbii engleze / limba italiana constituie avantaj;
  • Cunoastere si utilizare cu usurinta a pachetului MS Office, in special Excel.

Descrierea jobului

Atributii principale:
  • Contracteaza transport pentru livrarea marfii
  • Asigura necesarul de componente si alte materiale pentru toate departamentele;
  • Plasarea comenzilor ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂catre furnizori;
  • Confirmarea comenzilor la furnizori;
  • Verificarea livrarilor catre clienti;
  • Intocmirea documentelor de livrare;
  • Actualizarea preturilor componentelor folosite;
  • Intocmirea documentelor de transport;
  • Intocmirea de rapoarte la cererea conducerii societatii.

Beneficii:
  • Salariu atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Decontarea transportului la locul de muncă .

Descrierea companiei

Descrierea Companiei:
Since 1935 Electroceramica is producing electrotechnical products; we started with ceramic insulators and based on the requirements on the market we decided to focus on production of resin insulators. In this moment we are the most important producer of resin insulators from South Eastern Europe.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024