Gratis

Residential Senior Contract Manager

PRIME KAPITAL DEVELOPMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

Pozitia presupune coordonarea echipei de contract management.
  • Persoană organizată și responsabilă.
  • Atenta la detalii.
  • Bune cunoștințe administrative si juridice.
  • Experiența in domeniul juridic/notariat.
  • Cunoștințe de operare calculator si a suitei Microsoft Office.

Descrierea jobului

Redactare:
  • Pregătirea documentațiilor necesare întocmirii contractelor
  • Redactarea contractelor si a actelor aditionale
Raportare:
  • Crearea rapoartelor la cerere
  • Urmarirea incasarilor si raportare
  • Validarea datelor din evidente si rapoarte
Arhivare:
  • Urmarirea si stabilirea fluxului de arhivare
Alte atributii:
  • Buna intelegere a contractelor de vanzare si legislatiei de TVA aplicabila vanzarii de unitati rezidentiale
  • Urmarirea respectarii proceselor si mecanismelor contractuale
  • Relationarea cu clienti rezidentiali.
  • Urmarirea procesului de post-receptie a cladirilor de catre autoritati

Suntem un dezvoltator, investitor și operator de proiecte imobiliare, integrat vertical, care beneficiază de o echipă experimentată, o bază substanțială de capital și o lista extinsă de proiecte in dezvoltare.
Accentul este pus pe dezvoltarea proprietăților comerciale de tip mall sau strip-mall în țările CEE, cu focus pe Romania.
Conducerea grupului include fondatorii și foștii directori ai celei mai mari companii imobiliare cotate la bursă din
Europa Centrală și de Est care, din pozițiile anterioare, au dezvoltat, re-dezvoltat și operat peste 30 de proprietăți imobiliare.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024