Residential Contract Administrator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoană organizată și responsabilă.
Atenta la detalii.
Bune cunoștințe administrative si juridice.
Experiența in domeniul juridic/notariat.
Cunoștințe de operare calculator si a suitei Microsoft Office.

Descrierea jobului

Verificare:
Verificarea corectitudinii datelor in baza de date;
Verificarea actelor pentru a fi semnate;
Verificare corectitudine date CRM.

Redactare:
Pregătirea documentațiilor necesare întocmirii contractelor;
Redactarea contractelor si actelor aditionale.

Raportare:
Inregistrarea datelor si raportarea acestora;
Crearea rapoartelor la cerere;
Validarea datelor din evidente si rapoarte.

Arhivare:
Inregistrarea documentelor;
Oragnizarea documentatiei pe sharepoint;
Scanarea documentelor si arhivarea acestora;
Evidenta documentelor arhivate.

Alte atributii:
Suport pentru echipa de vanzari;
Efectuarea operațiilor administrative de baza.

Prime Kapital este o organizatie care actioneaza ca investitor, dezvoltator si operator pe piata de real estate. Accentul investitiilor se pune pe Europa Centrala si de Est, investind preponderent in activele de retail, in proiecte rezidentiale si, atunci cand apar oportunitati, in alte segmente imobiliare.
Echipa cuprinde profesionisti cu o experienta exceptionala, combinand o baza de competente integrata de-a lungul intregului lant de creare a valorii proprietatii. Conducerea organizatiei este formata si din fondatorii si fostii directori executivi ai celei mai mari companii de proprietati comerciale cu sediul in Europa Centrala si de Est, care, in calitatea lor anterioara, au dezvoltat, re-dezvoltat si operat mai mult de 30 de active de baza.
Publicat 29 iun. 2022 Reactualizat 29 iul. 2022 Expiră 29 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos