Gratis

Reprezentat Tehnic - Calais, Franta

ELITON TRANS SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Angajam 3x Reprezentant tehnic pentru punctul nostru de lucru de la Calais, Franta.

Cunostinte si deprinderi:
  • Locul de munca este in Calais, Franta.
  • Sa aiba minime cunostinte tehnice in domeniul autocamioanelor;​
  • Acuitate vizuala si auditiva normala;
  • Capacitate de comunicare;
  • Respectarea riguroasa a regulilor si instructiunilor;
  • Capacitatea de a evalua si lua decizii;
  • Limba engleza este un plus

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Gestiune magazie
  • Administrarea bazei de la Calais
  • Comunicarea cu departamentele Resurse Umane, Dispecerat si Tehnic a problemelor intampinate
  • Respectarea instructiunilor

Descrierea companiei

DESPRE NOI:
SC Eliton Trans SRL este o companie de succes cu o activitate de 29 de ani in domeniul Transportului Intern si International de marfuri. Cu o flota de peste 200 de camioane moderne Volvo si Renault si o echipa de profesionisti care activeaza in cadrul departamentelor, Eliton Trans este partenerul de incredere la drum lung.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024