de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Reprezentanti vanzari lubrifianti auto, Bucuresti si Pitesti

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii tehnice medii sau superioare finalizate
- experienta in vanzari de produse similare (piese auto, anvelope, echipamente si servicii pentru service-uri auto)
- abilitati de comunicare si negociere
- capacitate de rezolvare probleme
- orientare catre client
- integritate, autocontrol
- clienti-tinta: flotele auto si service-urile auto

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti prin vizite periodice, urmarirea comenzilor, a livrarilor si a platilor, recuperarea debitelor restante
- identificarea de potentiali noi clienti prin analiza datelor financiare si comerciale si a informatiilor din presa si din teren
- contactarea clientilor potentiali, redactarea si transmiterea ofertelor comerciale, negocierea contractelor
- monitorizarea concurentei
- propuneri de diversificare a portofoliului de produse oferite
Activitatea se desfasoara preponderent pe teren, 5 zile pe saptamana, cu program flexibil.

Oferta:
- salariu fix + bonus trimestrial
- autoturism de serviciu + card de cheltuieli
- telefon si laptop de serviciu.

Agentie de recrutare si plasare de personal. A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.ejobs.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.

Expirat
Reprezentanti vanzari lubrifianti auto, Bucuresti si Pitesti  -  A1 Recruitment & Temporary Employment

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles