Publicat 23 Iul 2006 | Reactualizat 20 Aug 2006 | Expiră 23 Aug 2006

REPREZENTANTI AVON!!!

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, serioasa, comunicativa, usor adaptabila la lucrul in echipa, indiferent de sex.

Descrierea jobului

Responsabilitati;
- gasirea potentialilor clienti
- vanzare produse Avon in urma primirii unor brosuri lunare
- livrarea produselor la clienti
- incasare contravaloare

Beneficii:
- discount de pana 25% din valoare comenzilor efectuate
- cursuri gratuite de cosmetica
- livrarea coletului acasa este gratuita
- diverse cadouri
- timpul de lucru este la libera alegere a reprezentantului

In prezent AVON este cea mai mare companie din lume de produse cosmetice in sistemul de vanzari directe si opereaza in peste 142 de tari de pe toate continentele.

Expirat
REPREZENTANTI AVON!!!  -  valeriana

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles