Reprezentanta Vanzari Iulius Mall Cluj, Timisoara

MATHILDE Romania - 2 poziții
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

MATHILDE - brand romanesc de haine pentru femei infiintat in anul 2004 - ne completam Echipa cu cate o Reprezentanta vanzari MATHILDE in magazinele din Iulius Mall Cluj si Timisoara

Experienta relevanta in domeniul fashion constituie un avantaj, fire deschisa si comunicativa, capacitate de consiliere si interactiune cu clientele si colegele de magazin, cunostinte operare PC si casa de marcat,cunostinte generale moda, vocabular si imagine comerciala ingrijita, manierata.

Descrierea jobului

- Responsabilitate, seriozitate si implicare
- Excelente calitati de Customer Service
- Experienta in activitatea comerciala retail constituie un avantaj
- Abilităţi excelente de comunicare şi servire clienti de top
- Prezentarea si aranjarea articolelor conform standardelor companiei
- Realizarea targetului de vanzare alocat
- Cunostinte operare PC si casa de marcat
- Spirit de echipa si orientare catre nevoile clientului
- Cunostinte generale moda
*FOTOGRAFIE recenta obligatorie.

SE OFERA:

Pachet salarial motivant in functie de experienta si rezultate 500 - 700E;
Tichete de masa 20Ron/zi.
Comisionare vanzare bonus lunar.
Program flexibil
Training-uri interne
Posibilitati promovare Sales manager

MATHILDE - brand romanesc de haine pentru femei infiintat in anul 2004.
Vanzari online www.mathilde.ro
Reprezentante MATHILDE in marile orase ale tarii: Brasov, Baia Mare, Bucuresti, Cluj, Constanta, Deva, Iasi, Timisoara, prezenta in restul oraselor tarii prin francizati si distribuitori autorizati.

www.mathilde.ro

Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 29 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022