de ani Fără Frică...

Publicat 31 Iul 2006 | Expiră 31 Aug 2006

Reprezentant zonal vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

NU CONTEAZA ORASUL IN CARE LOCUITI

Esti o persoana ambitioasa, vrei sa ai propria ta afacere si nu stii cum sa incepi? Noi iti oferim solutia. Vino alaturi de echipa noastra si iti vei putea indeplini visele. Ai doua modalitati la indemana: sa recomanzi produse sau sa recomanzi reprezentanti. Poti fi chiar tu un adevarat lider

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- sa aveti o comanda minima de 300 ron pe luna;
- sa strangeti comenzi de la clienti si sa le livrati produsele;
- creeaza si dezvolta relatii cu clientii;
- vizite la clienti si prezentare de produse;

Beneficii:
- comision din vanzari;
- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie nationala;
- management experimentat;
- castiguri sigure din prima luna;
- avansare rapida si sigura.

EASTERN DISTRIBUTION este o companie infiintata in Romania cu potential imens de dezvlotare a propriei afaceri.

Expirat
Reprezentant zonal vanzari  -  SC EASTERN DISTRIBUTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles