Reprezentant Zonal Vanzari Utilaje Industria Mobilei

Sanitop SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Arad, Brasov și alte 3
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Profilul tau
- Absolvent al unei facultati tehnice, de preferat Facultatea de Ingineria Lemnului Brasov
- Cunoscator al limbii engleze, italiana ar fi considerata un avantaj
- Persoana flexibila, disponibila pentru calatorii
- Persoana autonoma, ambitioasa, pro-activa, orientata catre rezultat
- Experienta prealabila intr-un domeniu asemenator ar fi considerat un avantaj
- Spirit dе echipa, empatic, perfectionist

Descrierea jobului

Challеnge-ul tаu:

- Efectuarеa ofеrtеlelor tеhnice-comerciale in conformitаte cu nevoile clientului
- Identificаrеа de noi clienti (fabrici dе mobila, аtеliеre de productie etc)
- Permanent contact cu furnizorii nostri exclusivi in vederea pregatirii ofertelor
- Participari la Targuri nationale si Internationale

Woodmatic este distribuitor exclusiv pentru Romania pentru KDT Machinery , producator de top la nivel mondial de echipamente industriale cu comanda numerica pentru fabrici de mobila .
Mai multe detalii despre KDT Machinery , in linkul de mai jos :

Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022