Gratis

Reprezentant Zonal de Vanzari Jud. Timis si Caraș-Severin

Air Liquide VitalAire Romania

Candidatul Ideal

• Abilitati de prezentare, promovare si vanzare a serviciilor si produselor companiei
• Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu medicii
• Sociabil, convingator, organizat, dinamic
• Cunoasterea limbii engleze (nivel mediu)
• Permis auto categoria B
• Cunostinte PC (Windows, MS Office)

Descrierea jobului

• Sa promoveze serviciile si produsele companiei catre medicii specialisti din spitale
• Sa incheie contracte de inchiriere sau de vanzare a produselor companiei

!!!! Important: Sa aiba domiciliul in Timisoara ( zona de activitate Judetele Timis si Caras-Severin ) !!!

Beneficii:

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii ca:
• Vei avea pachet salarial motivant, compus din salariu fix si comisioane in functie de performantele tale individuale
• Vei beneficia de stabilitatea si know-how-ul unei companii multinationale cu traditie
• Vei lucra alaturi de o echipa de profesionisti
• Vei avea posibilitatea sa-ti folosesti nu doar experienta ci mai ales sa pui in practica noile tale idei
• Vei avea la dispozitie toate celelalte instrumente necesare desfasurarii activitatii (autoturism,laptop si smartphone companie)

Dacă iți dorești să lucrezi într-o echipă dinamică și performantă, și știi că ești corect, optimist, determinat și consecvent, vino să faci parte din Air Liquide VitalAire România.
Scopul nostru este să avem un mediu de lucru divers și deschis, care să ne permită evoluție și în același timp adaptare optimă la schimbările din jurul nostru.

Descrierea companiei

Pe scurt, 3 MOTIVE pentru a alege VitalAire România:

► 1. Expertiză în domeniul serviciilor și dispozitivelor medicale pentru îngrijirea pacienților cu afecțiuni respiratorii

VitalAire România face parte din Grupul Air Liquide, care este prezent în 73 de țări cu aproximativ 67.100 de angajați și deservește peste 3,9 milioane de clienți și pacienți. Air Liquide este o companie multinațională franceză, fondată în 1902, care furnizează gaze industriale și servicii diferitelor industrii, inclusiv producătorilor de produse medicale, chimice și electronice. Air Liquide este considerat un lider mondial în gaze, tehnologii și servicii pentru industrie și sănătate.

► 2. Programe de dezvoltare continuă pentru a deveni buni profesioniști

Echipa VitalAire România vede pacienții mai întâi ca oameni și apoi ca pacienți și din acest motiv ei sunt cei care trebuie să se afle centrul tuturor activităților pentru cea mai bună îngrijire.

► 3. Inventarea unui viitor durabil

Prin pasiunea și diversitatea oamenilor săi, Air Liquide valorifică tranziția la energie și mediu, schimbările în domeniul sănătății și digitizarea și oferă o valoare mai mare tuturor părților interesate.

Ce ne dorim:

Alăturați-vă nouă pentru o experiență stimulativă: veți găsi o lume de oportunități de învățare și dezvoltare în care inventivitatea este în centrul a ceea ce facem, într-un mediu deschis, colaborativ și respectuos.

Descoperă care ar putea fi călătoria ta profesională la VitalAire România.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024