Publicat 03 Feb 2017 | Reactualizat 24 Feb 2017 | Expiră 06 Mar 2017

Reprezentant Vanzari

1 post |  Aplicare externa

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
- Studii medii/superioare
- Preferabil minim 1 an experiență în vanzari FMCG
- Utilizator mediu de MS Office – Excel și limba engleză
- Permis auto cat. B

Competențe comportamentale:
- Gândire antreprenorială și comercială
- Persusiune și influențare
- Adaptare și gestionarea presiunilor

Procesele de selecție din cadrul Bergenbier S.A. sunt riguroase, corecte și țin cont de capabilitățile și competențele celor care își doresc să intre în echipă. Împreună, ca parte a unei familii globale de berari, suntem mai aproape de ceea ce ne-am propus: să încântăm consumatorii de bere din România.

Descrierea jobului

DEPARTAMENT:
- Vânzari

LOCATIE:
- candidatii interesati pot fi locati in orasele: Braila, Brasov, Bucuresti, Buzau sau Calarasi

ACOPERIRE:
- Pozitia va presupune vizitarea clientilor dintr-o zona a judetului in care esti locat (informatii exacte cu privire la ruta se pot afla in cadrul interviului final);

RAPORTARE DIRECTĂ:
- catre Area Sales Manager-ul judetului in care esti locat;

SCOPUL POSTULUI:
- Contribuie la realizarea obiectivelor lunare, la nivelul zonei alocate. Acţionează prin luarea de comenzi, implementarea actiunilor specifice de piață, de marketing și trade-marketing.

RESPONSABILITĂȚI:
-Implementarea promoțiilor de trade marketing și marketing in piață
-Creșterea distribuției în zona alocată
-Propuneri și plasări de vitrine și POSM-uri în piață
-Implementarea standardelor de execuție în piață
-Menținerea relațiilor cu clienții

PENTRU A APLICA LA POZITIA DIN JUDETUL TAU ACCESEAZA LINK-UL DE MAI JOS, SAU DA CLICK PE "APLICA" SI CAUTA IN LISTA DE POZITII DESCHISE ROLUL CARE TE INTERESEAZA:

Reprezentant Vanzari - Judetul Brăila: https://goo.gl/Ub7I2A
Reprezentant Vanzari - Judetul Brașov: https://goo.gl/b81a0n
Reprezentant Vanzari - București: https://goo.gl/l9arRX
Reprezentant Vanzari - Judetul Buzău: https://goo.gl/DGYQ7l
Reprezentant Vanzari - Judetul Calărași: https://goo.gl/LSlMpo

Compania noastră, BERGENBIER S.A., parte a Grupului Molson Coors Europa, produce și comercializează bere pe piața românească din anul 1994, având aproximativ 700 de angajați, o rețea de distribuție națională și cea mai modernă fabrică producătoare de bere din cadrul grupului MCE, la Ploiești, cu un sistem avansat de management al calității, al securității în muncă și al mediului. Brandurile noastre, Bergenbier, Noroc, Staropramen, Beck’s, Stella Artois, Lowenbrau, Leffe, Corona, Hoegaarden, Blue Moon, Franciscan Well si Doom Bar reprezintă tot ceea ce suntem și ne definesc în tot ceea ce facem pentru consumatorii noștri.

Ce oferim? Dezvoltare profesională; oportunitatea promovării; siguranța unui parteneriat pe termen lung.

Reprezentant Vanzari  -  Bergenbier S.A.

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă