de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iul 2006 | Reactualizat 04 Aug 2006 | Expiră 09 Aug 2006

Reprezentant vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- sa-si doreasca sa lucreze intr-o companie in care sa-si vada viitorul pentru min.3 ani;
- sa creada in companie si ca rezultatele ii vor fi rasplatite;
- seriozitate
- aspect fizic placut, comunicativ, dinamic, rezistent la stres, disciplinat, meticulos, harnic si proactiv;
- abilitati manageriale;
- abilitatea de a invata repede;
- lucreaza in echipa;
- orientat spre performanta.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati:
-prospectarea in piata tinta;
-efectuarea contactului initial;
- identificarea cerintelor clientului;
-ofertarea si finalizarea vanzarii la standardele impuse de angajator;
- demonstrarea de abilitati de dezvoltare si administrare de portofoliu;
- obtinerea de referinte;
-creativitate in identificarea de solutii de vanzare.

Este o firma de aparatura medicala stomatologica infiintata in 2004 care se bucura de succes.
Info 0722322370.
Cv si scrisoare de intentie la fax 0268414157 sau office@halmadent.com;

Expirat
Reprezentant vanzari  -  halmadent

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles