Gratis

Reprezentant Vanzari

INTER DISTRIBUTION DRINKS S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

- Bune abilitati de comunicare, negociere, organizare si planificare;
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
- Orientarea spre client, dar si spre consumator;
- Disponibilitate pentru un post cu activitate 100% de teren, dinamica;
​- Experienta in vanzari minim 1 an constituie un avantaj;
- Minim studii medii (diploma de bacalaureat);
- Permis de conducere categoria B, minim 1 an vechime.

Descrierea jobului

Obiectivul postului:
Direct Sales Representative actioneaza in sensul dezvoltarii afacerii Companiei prin realizarea in aria repartizată a volumelor de vanzări şi a obiectivelor de acoperire clienţi, distribuţie produse şi incasarea contravalorii facturilor.

Responsabilitati principale :
- Construieşte şi menţine baza de clienţi in zona geografica pe care o administrează;
- Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru a atinge standardele impuse de Companie, in conformitate cu planul rutei;
- Vinde produsele conform obiectivelor de volum lună/zi;
- Construieste si mentine imaginea si modul in care sunt prezenate produsele in punctul de vanzare al clientului: asigura prezenta si vizibilitatea produselor conform standardelor transmise de Producator si promotiilor in vigoare;
- Se asigură de recuperarea in intregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din aria sa de acoperire.

BENEFICII
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Autoturism de serviciu, telefon:
- Program de lucru L-V (09:00-17:30);
- Salariu atractiv;
- Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Infiintata in 1991, compania este specializata in distributia bunurilor de larg consum in Retail - Distribuitor autorizat Carlsrom Beverage Bucuresti (sect. 1, 2, 3, 4, 5), Ialomita, Calarasi, Prahova, Dambovita si marfa paletizata Pallex.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024