Gratis

Reprezentant Vanzari

Agmann Technology S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui reprezentant de vânzări extrem de motivat și orientat către detalii pentru a se alătura echipei noastre. În calitate de reprezentant de vânzări pentru componente și piese de schimb industriale, veți juca un rol crucial în stimularea vânzărilor și în asigurarea satisfacției clienților noștri.

Cerințe:
Absolvent al studiilor superioare cu un profil tehnic sau economic.
Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul componentelor sau al pieselor de schimb industriale.
Înțelegerea procesului de vânzare și a nevoilor clienților.
Cunoștințe avansate de operare a pachetului MS Office.
Limba engleză sau germană la nivel avansat.
Abilități excelente de comunicare și negociere cu clienții.
Atent la detalii și orientat către calitate.
Jucător eficient în echipă, cu un spirit proactiv.
Abilități foarte bune de organizare, planificare și o atitudine pozitivă, orientată către obținerea de rezultate.

Descrierea jobului

Identificarea, evaluarea și negocierea cu clienții pentru componente și piese de schimb industriale.
Dezvoltarea și menținerea relațiilor solide cu clienții existenți, identificând în același timp noi parteneri potențiali.
Colaborarea cu departamentele interne pentru a înțelege nevoile și cerințele clienților.
Asigurarea conformității cu politicile companiei și reglementările din industrie.
Monitorizarea tendințelor de pe piață și a evoluțiilor din industrie pentru a lua decizii de vânzare informate.

AGMANN Technology, cu sediul în România, se clasează printre liderii în tehnologia automatizării și a produselor de control al proceselor. Ne dedicăm îmbunătățirii continue și apreciem colaborarea pe termen lung cu partenerii noștri. Catalogul nostru inovator de produse cuprinde senzori, actuatoare, supape și alte componente, acoperind diverse sectoare ale automatizării industriale. Cu accent pe calitate, respectarea standardelor industriale și realizări tehnologice de încredere, AGMANN Technology devine partenerul de încredere pentru componentele de automatizare de calitate superioară, oferindu-le clienților la prețuri accesibile.

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024