Gratis

Reprezentant vanzari

Silhouette Beauty Centers S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare, experienta in vanzari
Abilitati foarte bune de comunicare si negociere
Seriozitate, ambitie, spirit de initiativa, personalitate dinamica
Experienta pe un post similar in vanzari intr-un salon de infrumusetare constituie un avantaj semnificativ.
Dorinta de afirmare

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea serviciilor companiei catre clienti
Preluarea cerintelor de la clienti
Dezvoltarea portofoliului de clienti si dezvoltarea relatiilor cu partenerii actuali
Participarea la prezentari, targuri si expozitii ale companiei
Intocmirea rapoartelor periodice de activitate catre managementul companiei

Pachet salarial competitiv ce include bonusuri si beneficii
Mediu de lucru atractiv

Companie nationala care are ca domeniu de activitatea infrumusetarea faciala si corporala.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024