Publicat 27 Aug 2007 | Expiră 27 Sep 2007

Reprezentant vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate;
- Experienta in vanzari minimum 1 an;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Abilitati calcul matematic;
- Cunostinte operare PC - MS Office;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Capacitate de organizare si concentrare;
- Posesor carnet de conducere categ. B

Descrierea jobului

- Pachet salarial motivant;
- Masina si telefon de serviciu;
- Programe de training;
- Bonusuri functie de performanta.

Societatea noastra activeaza in domeniul distributiei de scule profesionale,echipamente si consumabile sudura,generatoare de curent, motopompe etc.
S.C. Inbo Trust S.R.L. este o firma tanara dar cu experienta in domeniu ,puternic motivata,si elastica din toate punctele de vedere in ceea ce priveste comertul cu produsele mentionate.

Pentru a oferi o gama completa de produse la cele mai inalte standarde de calitate firma noastra colaboreaza cu parteneri puternici cum ar fi:Unior Tepid,Altceva,Renania Trade si distribue marci de renume ca:Honda,Unior.Altgen,Kres,Makita,Bosch,Esab,Gce,etc

Expirat
Reprezentant vanzari  -  inbo trust srl