Reprezentant vanzari

Perfect Home Cleaning S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Ești o fire activa, sociabilă si pozitiva.
  • Vrei sa faci parte dintr-o echipa tânăra.
  • Ai permis de conducere categoria B.
  • Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu energizant care sa te sustina sa te perfectionezi si sa avansezi in cariera.
  • Iti plac noile provocari.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Prezentare și promovare de produs.
  • Atingem si depasim obiectivele de vanzari.
  • Dezvoltam un portofoliu stabil de clienti.
  • Ne perfectionam si crestem impreuna.
Beneficii:
  • Promovare permanenta in functie de rezultatele personale obtinute, urmatoarul post este de Team Leader, iar apoi Sales Manager ( poți deveni antreprenor).
  • Bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale.
  • Dezvoltarea profesionala ce este sustinuta de programe de pregatire continua in tara si in strainatate.
  • Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si negociere.
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamica si plina de oportunitati.
  • Vei fi sprijinit permanent de un lider de vanzari.
  • Oferim loc de munca stabil cu dezvoltare continua.
  • Vacante, teambuildinguri de 6 ori pe an, 3 in Europa si 3 in Romania, alaturi de cei mai buni colegi.
  • Program flexibil, în medie 4/6 ore pe zi

  • Suntem o companie de marketing si distributie, cu o experienta de peste 100 de ani pe piata muncii .
Publicat 9 Aug. 2022 Expiră 8 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.