REPREZENTANT VANZARI

SIMULTAN 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

* studii medii sau superioare
* experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
* abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
* flexibilitate, sociabilitate;
* rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;

Constituie un avantaj:
* experienta in activitatea de agent vanzari;
* detinerea unui portofoliu de clienti in vanzari de produse lactate;
* intentia de colaborare pe termen mediu si lung;
* orientare catre rezultate;

Descrierea jobului

Reprezentantul de vanzari raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu.
Are ca sarcina specifica dezvoltarea protofoliului de clienti al companiei

Reprezentantul de vanzari este subordonat: Directorului de filiala.
Reprezentantul de vanzari reprezinta organizatia in fata clientilor si a potentialilor clienti pentru remiterea ofertei de marfuri, consultanta tehnica si comerciala, negocierea, incheierea si executarea contractelor si acordurilor comerciale, conform delegatiei primite din partea Directorului de vanzari.

Reprezentantul de vanzari desfasoara urmatoarele activitati:
Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;

Salariu fix+bonuri de masa+bonusuri
Bonusul realizat se bazeaza pe atingerea unei tinte de vanzari dupa depasirea careia se adauga comisioane direct proportionale cu valoarea marfii vandute.
Telefon si masina de serviciu.

SIMULTAN este o societate cu capital integral privat, infiintata in anul 1994 si are ca obiectiv principal de activitate fabricarea si comercializarea produselor lactate proaspete, lacto-acide si a branzeturilor sub marca proprie "SIM".

Locul de munca se afla la depozitul din Craiova

Trimitere aplicatii:
•e-mail: claudiuselaru@gmail.com
Nota: Numai candidatii selectati vor fi contactati. Prin trimiterea candidaturii, candidatii isi dau acordul sa fie informati pe viitor cu privire la noile oferte de angajare ale firmei. In caz contrar, acestia sunt rugati sa specifice acest lucru in mod explicit la trimiterea aplicatiei.
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.