Reprezentant Vanzari

Tipul job-ului
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam colegi harnici pentru dezvoltarea echipelor de vanzari deja existente:
- recrutam acum - REPREZENTANTI VANZARI pentru vanzarea dе izolatii naturale cu celuloza si fibre de lemn, sisteme de izolatii cu vata minerala, sisteme de incalzire in pardoseala, sisteme de gipscarton, placari cu placi din fibre de lemn, sisteme gipscarton si sisteme de ventilatie cu recuperare de caldura

Recrutam acum in Cluj si Pitesti:
Cluj-Napoca - (reprezentantul se va ocupa doar dе orasul Cluj-Napoca si localitatile limitrofe lui)
Pitesti - (reprezentantul se va ocupa doar dе orasul Pitesti si localitatile limitrofe lui)

Candidatii cu experienta in vanzari vor avea un avantaj - daca nu ai experenta dar vrei sa ne convingi, scrie-ne o scrisoare de intentie in care sa ne spui de ce crezi ca esti potrivit pentru acest job.

Descrierea jobului

Reprеzеntаnt Vanzari presupunе:
- Promovareа produselor de izolatii nаturаle (celuloza si fibre de lemn), a sistemelor de izolare cu vata minerala si a sistemelor de incalzire in pardoseala in zona alocata
- Ofertarea catre clienti a solutiilor de izolare pentru poduri si mansarde si a sistemelor de incalzire in pardoseala
- Încheierea contractelor cu clientii
- Incheierea de contracte de colaborare cu distribuitorii si colaboratorii din zona alocata

Munca unui reprezentant vanzari se desfasoara in proportie de peste 90% pe teren.
Jobul de reprezentant vanzari este unul activ, dinamic, pentru persoane cu acelasi tip de personalitate.

Pentru desfasurarea activitatii beneficiati de:
- masina de serviciu
- telefon
- laptop

Pe langa salariul fix, pentru atingerea targetului de vanzari veti primi bonus, iar pentru depasirea targetului de vanzari primiti procent din incasari!
Reprezentantii de vanzari harnici isi pot chiar dubla sau tripla salariul in fiecare luna.
Nu dorim candidati care se multumesc doar cu salariul fix - in vanzari mereu se lucreaza pentru bonus

Suntem o companie in plina dezvoltare, cu o vasta experienta in domeniul constructiei de case eficiente energetic, sub brandul Case Calduroase.

Activam in segmentul izolatiilor cu materiale naturale, sub marca Izolatii Naturale.

Vorbesc despre noi cele peste 5000 de case izolate cu fibre de celuloza si fibre de lemn marca Izolatii Naturale.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos