Reprezentant vanzari

Sport Guru SA - 2 poziții
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- sa aiba o atitudine pozitiva si sa fie deschis provocarilor
- sa indrageasca sportul si sa il practice (amator)
- sa detina bune abilitati de comunicare verbala
- sa fie familiarizat cu utilizarea calculatorului
- sa fie altfel :)
- experienta in retailul de articole sportive reprezinta un avantaj

* Daca esti sportiv profesionist insa ti-e teama ca programul nu iti permite sa faci parte din echipa noastra, te incurajam sa aplici. Nu ai fi singurul in situatia aceasta si impreuna putem gasi o solutie.

Descrierea jobului

- sa ofere suport si consiliere pre-vanzare si post-vanzare
- sa contribuie activ la dezvoltarea si imbunatatirea fluxurilor de vanzare
- sa aiba idei si sa fie creativ
- sa se simta bine cu noi si sa practice cu noi diverse sporturi :)

Descrierea companiei

Descriere:
Sport Guru este cel mai important retailer si distribuitor de articole sportive specializate din Romania, comercializand echipament apartinand unor branduri de renume in domeniu ca : Ghost, Cube, Scott, Sidi, Garmin, Mizuno, Asics, Hoka, Nike, Adidas, Compressport, La Sportiva, Salewa, Garmont, Dynafit, Nordica, Head, Fischer, Suunto si altele. Produsele sunt disponibile in cele 5 magazine din Bucuresti, Cluj si Brasov precum si online pe www.SportGuru.ro
Pe langa gama larga de produse si preturile exceptionale clientii pot beneficia si de sfaturile specializate ale consilierilor nostri de vanzari, facand astfel tot posibilul ca experienta cumparaturilor de la Sport Guru sa fie una cat mai facila si placuta. "Nu se poate" este un termen care nu exista in dictionarul nostru si caruia nici nu dorim sa ii facem loc :)

Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos