REPREZENTANT VANZARI

SC STEM LIFE SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Experienta in promovarea produselor catre medici, clinici private. Excelente abilitati in comunicare,organizat, spirit de initiativa, flexibil, adaptabil, bun negociator.

Descrierea jobului

Indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei.
Initierea ,dezvoltarea si mentinerea unor relatii de succes cu clientii.
Pregatirea saptamanala a planurilor de vizite si activitati.
Raportarea saptamanala a activitatii catre managementul companiei.

Banca de celule stem Euromedics Cryo/Bank Romania, este una dintre cele mai importante banci familiale din Romania, specializata in procesarea si stocarea celulelor stem. Sediul si laboratoarele, proprietatea companiei, se afla in centrul Bucurestiului, intr-o cladire noua, moderna si utilata dupa cele mai inalte standarde. Avand o echipa formata din personal supracalificat si cu o experienta vasta in domeniul procesarii si stocarii celulelor stem umane, Euromedics detine metode stiintifice si protocoale proprii pentru procesarea a doua tipuri de celule stem: - Celule stem hematopoietice obtinute din sangele cordonului ombilical - Celule stem mezenchimale obtinute din tesutul cordonului ombilical Transportul, pregatirea, procesarea, separarea celulelor stem, criogenarea, stocarea pe termen lung si securizarea acestora reprezinta prioritatile si responsabilitatile companiei.

Publicat 4 oct. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos