REPREZENTANT VANZARI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

persoana serioasa, punctuala, sociabila, dornica sa invete lucruri noi, ambitioasa, abilitati de negociere si relationare, capacitate de abordare a unor categorii diferite de parteneri, cunostinte operare PC

Descrierea jobului

promovarea serviciilor companiei in zona alocata, respectarea sarcinilor si a termenelor limita, negocierea si incheierea contractelor cu clientii, incasarea creantelor, realizarea obiectivelor lunare si trimestriale, posibilitati de promovare, se ofera telefon, laptop, masina de serviciu full time.

Suntem o companie tanara, dinamica, in plin proces de dezvoltare, cu 100% capital romanesc specializata in termoizolatii la poduri si mansarde de lemn
Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos