Publicat 11 Oct 2019 | Reactualizat 08 Nov 2019 | Expiră 11 Nov 2019

REPREZENTANT VANZARI

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in domeniul vanzarilor de anvelope si/sau utilaje agricole - minim 2 ani;
- studii medii/superioare;
- foarte bune abilitati de planificare, comunicare si negociere;
- initiativa, orientare catre client;
- permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- promovarea si vanzarea produselor comercializate de firma;
- prospectarea pietei si monitorizarea concurentei;
- identificarea potentialilor clienti;
- identificarea nevoilor clientilor si oferirea solutiilor tehnice optime;
- atingerea obiectivelor de vanzari.

Beneficii:
-pachet salarial motivant;
-masina de serviciu;
-laptop, telefon mobil;
-training profesional.

Firma Nexxon SRL este unul dintre cei mai mari distribuitori de anvelope si camere de aer din Romania. Infiintat in 1996, este un jucator important pe piata din Romania. Cu o experienta vasta in domeniul anvelopelor, Nexxon vine si in intampinarea nevoilor fermierilor in ceea ce priveste anvelopele pentru orice utilaj agricol sau chiar cu sfaturi privind exploatarea corecta a acestora. Incepand cu anul 2015 sprijina agricultura si fermierii, oferind pe langa anvelope agricole si utilaje agricole de calitate superioara. Cu o echipa de specialisti, sta la dispozitia clientilor cu o gama completa de anvelope pentru turisme, camioane si agro-industriale, precum si utilaje agricole.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  NEXXON S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles