Publicat 28 Iul 2019 | Expiră 28 Aug 2019

Reprezentant vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim sa ne extindem echipa, adaugand un coleg stapan pe sine, cu o viziune de viitor, care vrea sa invete si sa dezvolte ceea ce noi am creat, dezvoltandu-se in acelasi timp.

Descrierea jobului

Avem nevoie de abilitati de vanzator, de cineva care sa poate sa simta ceea ce si-ar dori potentialul sau client; avem nevoie de o persoana organizata, care sa stie sa isi prioritizeze atributiile; avem nevoie de o persoana serioasa, pe care oricand sa ne putem baza, o persoana pt care cuvantul dat primeaza.

Jobul presupune deplasari frecvente, dar un program foarte flexibil.

Suntem o companie tanara ce si-a propus cu inversunare sa creasca prin munca, seriozitate si perseverenta. Activitatea noastra principala se desfasoara in domeniul ambalajelor de plastic(lazi, containere, navete, folii, pungi, saci, sacose) si este impartita in doua: o sfera de consultanta si una de comert.

Expirat
Reprezentant vanzari  -  SMART PACK SUPPLIER

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles