Publicat 06 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 06 Iun 2019

REPREZENTANT VANZARI

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sociabil
Ambitios si perseverent
Un nivel de comunicare peste medie si experienta in vanzari

Descrierea jobului

Promovarea produselor companiei catre clientii nostri din portofoliul deja existent
Scolarizare si traininguri pentru a creste capacitatea de a oferi solutii reale de tratament clientior nostri
Venituri medii peste 6500 RON

Beneficii:
salariu fix + comision substantial din vanzari
cei mai buni beneficiaza de premii constand in excursii in strainatate, bani si produse
echipa unita si mediu de lucru foarte placut

Companie multinationala cu filiale in 4 tari Europene si in S.U.A., cu experienta de peste 23 de ani pe piata medicala din Europa , iar in Romania suntem de 10 ani. Specializati in îmbunătățirea sănătății oamenilor în confortul lor de acasă, cu un portofoliu de peste 180 000 de clienți.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  ORIN ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles