Publicat 26 Mar 2019 | Expiră 26 Apr 2019

Reprezentant Vanzari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam doua persoane dinamice, cu simt al raspunderii, dornice de a-si incepe o cariera in vanzari alaturi de echipa noastra.

Abilitati necesare:

- abilitati de comunicare, fluenta verbala ;
- capacitate de planificare si organizare a timpului ;
- atitudine pozitiva, energica ;
- capacitate de convingere si argumentare ;
- responsabilitate, automotivare, ambitie, siguranta si incredere in sine ;
- cunostinte de operare PC ;

Descrierea jobului

Activitatea se va desfasura in incinta complexului comercial Iulius Mall Cluj si implica prezentarea si vanzarea produselor, precum si activitati de administrare a punctului de lucru.
Produsele oferite spre vanzare sunt accesorii pentru telefoane mobile si tablete.
Programul de lucru este asociat celui de functionare a complexului comercial, putand fi adaptat in fuctie de nevoile angajatulor.
Acest job prezinta un avantaj pentru studentii ce doresc sa-si administreze productiv si cu folos timpul liber.

O companie cu teluri bine definite, avand o ascensiune rapida si continua, cu planuri de dezvoltare permanenta, suntem partenerii ideali in inceperea unei noi cariere !
Prezenti deja in cadrul centrelor comerciale din Cluj Napoca, Sibiu si Timisoara, tinta noastra este o extindere cat mai mare pe plan national; timpul scurt in care s-a reusit intarirea numelui nostru dovedeste dedicarea, implicarea si loialitatea fata de clienti a intregii noastre echipe.

Expirat
Reprezentant Vanzari  -  Emercor Trade SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles