Publicat 14 Feb 2019 | Expiră 17 Mar 2019

Reprezentant vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti candidatul ideal pentru noi daca:

  • Ai experienta profesionala in vanzari de minim 3 ani
  • Cunosti piata HoReCa (in special hoteluri si restaurante)
  • Comunici si dezvolti relatii interpersonale cu foarte mare usurinta
  • Intelegi tehnologia si avantajele utilizarii ei pentru a usura viata
  • Ai cunostinte generale de marketing
  • Ai bune abilitati de organizare si prioritizare a timpului si a taskurilor
  • Ai spirit antreprenorial
  • Preferi munca de teren
  • Cunosti MS-Office

Descrierea jobului

Misiunea ta:

  • Sa prospectezi piata si sa identifici clientii pe care ii putem ajuta
  • Sa vizitezi clientii si sa prezinti solutia noastra
  • Sa intelegi nevoile clientilor si sa le transmiti catre departamentul IT
  • Sa completezi baza de date cu datele solicitate
  • Sa inchei vanzarea si sa mentii relatiile cu clientii
Oferim:
  • Salariu fix
  • Bonusuri motivante
  • Masina si telefon de serviciu
  • Traininguri periodice
  • Materiale si suport vanzare

iOrder este aplicația concepută special pentru eficientizarea timpului de așteptare și servire în restaurante, baruri, cafenele și hoteluri. Mai exact, printr-un simplu touch pe ecranul telefonului personal, clienții pot accesa meniul și lansa comenzile către ospătari, optimizând lanțul client - ospătar - bar - bucatărie - client!

Datorită aplicației iOrder timpul petrecut de clienți în local scade fără a le fi afectată buna dispoziție. Mai
mult, aplicația îmbunătățește experiența de consum prin reducerea timpului de așteptare și plasare a
comenzilor și eliminarea potențialelor momente stânjenitoare în care clientul dorește atenția ospătarului.
În același timp, distanțele parcurse de ospătari scad considerabil, iar comunicarea client - ospătar - bar -
bucătărie se face instant și fără greșeli, îmbunătățind major viteza de rotație a meselor.

Expirat
Reprezentant vanzari  -  SC IORDER FIRST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles