de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Reprezentant vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tanar cu aspect fizic placut, seriozitate, usurinta in comunicare, rabdare, punctualitate si lucru in echipa.
Postul necesita usurinta in expunere / prezentari la microfon.

Descrierea jobului

Companie ce activeaza pe piata dispozitivelor de termomasaj cauta reprezentanti comerciali pentru prezentarea produselor companiei si informarea clientilor in showroom.
Experienta in domeniul medical (kineto/recuperare) si lucrul cu publicul reprezinta un avantaj.
Mai multe detalii la interviu.

Ceragem este o corporație extinsă în peste 50 de țări care comercializează un aparat de termomasaj care utilizează pietre de jad încălzite. Aparatele sunt produse în Coreea de Sud. Compania a intrat și în România în anul 2006

Expirat
Reprezentant vanzari  -  CERAGEM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles