Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Ian 2019

Reprezentant Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
  • Atitudine pozitiva
  • Pro activitate in relatia cu colegii si clientii
  • Capacitate si dorina de invatare si perfectionare

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti.
  • Stabilirea si dezvoltarea unor relatii profesionale cu clientii, orientate spre satisfacerea nevoilor acestora in conformitate cu standardele si politica firmei.
  • Realizarea obiectivelor de vanzare in teritoriul repartizat
  • Realizarea de plasari si coplasari lunare pe anumite produse pe care exista un focus mai mare din partea companiei.
  • Urmarirea si gestiunea facturilor neincasate.
  • Colaborarea in stransa legatura cu toti colegii pentru atingerea obiectivelor,sau pentru livrarea a 100% din comenzi
  • Urmarirea zilnica a realizarilor.
  • Responsabil cu atingerea obiectivelor impuse de companie
  • Promovarea si vanzarea produselor companiei.

Descrierea companiei

Vanzari servicii -domeniu IT
Vanzare echipamente -domeniul IT

Expirat
Reprezentant Vanzari  -  Dot Tehnic S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles