Publicat 13 Mar 2018 | Expiră 13 Apr 2018

Reprezentant vanzari

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Postul presupune mentinerea legaturii cu clientii deja existenti, precum si stabilirea de relatii comerciale cu noi parteneri.
Atributii:
-Prospectarea pietei
-Extinderea portofoliului de clienti : identificare si atragere de noi clienti
-Mentinerea legaturii cu clientii, dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu in scopul fidelizarii acestora;
-Asigurare after sales service
-Realizarea targhetului de vanzari impus
-Raportarea zilnica a activitatii catre superiorul direct

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL:
- Experienta in vanzari
- Reprezinta un avantaj si experienta intr-o firma similara
- Cunostinte de operare calculator
- Abilitati de comunicare si prezentare, de organizare, planificare
- Abilitatile de persuasiune si perseverenta foarte bine dezvoltate
- Spirit de echipa, simtul raspunderii
-Minim studii medii
- Permis de conducere

Steliana Design, societate infiintata in anul 2009, comercializeaza o gama larga de produse pentru amenajari interioare: vopsea decorativa Giorgio Graesan and Friends perdele si draperii, profile decorative, corpuri de iluminat. Printre vopselele decorative comercializate, se regasesc urmatoarele produse de inalta calitate: Istinto, Spatul Stuhhi, Spirito Libero

Expirat
Reprezentant vanzari  -  SC STELIANA DESIGN SRL