Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 08 Feb 2019

Reprezentant Vanzari Zonal Ungaria

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Protectia muncii, Vanzari

Candidatul ideal

  • Comunicativ, prezentabil, dinamic,
  • Cunostinte minime in domeniul vanzari,
  • Cunostintele tehnic - industriale constitue un avantaj,
  • Obligatoriu permis categoria B
  • CV obligatoriu cu poza atasata,
  • Disponibilitate deplasare in decursul saptamanii in ungaria, mai precis Budapesta,
  • Domiciliul stabil preferabil din Cluj.

Descrierea jobului

  • Marirea portofoliului de clienti ai societatii nostre, intarirea relatiilor cu clientii deja existenti,
  • Firma noastra are experienta pe piata din Ungaria aproximativ 2 ani,
  • Promovarea produselor si activitatii societatii,
  • Domeniul de activitate: echipamente de lucru si protectie in munca si PSI,
  • Prospectarea pietei in vederea extinderii activitatii societatii noastre.
Se ofera toate beneficiile din domeniul vanzari:
  • Masina, laptop, telefon, cazare luni-vineri Budapesta.
  • Salarizare tip salar fix + comision vanzari.

Societatea noastra este infiintata in 2003, anul din care este prezenta pe piata EIP si PSI din Romania, este producator (cu sectie proprie de productie - echipamente textile- personalizare) si importator al echipamentelor de protectie si securitate in munca.
Sediul in Cluj-Napoca si este lider in domeniul de echipamente de protectie in judetele Cluj, Salaj si Satu-Mare.
Pentru mai multe detalii: http://www.ttinvestsrl.ro

Reprezentant Vanzari Zonal Ungaria  -  T T INVEST SRL