Publicat 26 Mar 2021 | Reactualizat 25 Apr 2021 | Expiră 26 Apr 2021

Reprezentant vanzari zona Iasi, Botosani

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inca nu ai gasit jobul pe care ti-l doresti?

In acest moment, cautam un coleg care sa se alature echipei de vanzari in zona Iasi si Botosani.

Ai finalizat studiile superioare si in plus sunt si in domeniul tehnic? Ai experienta in vanzarea de utilaje sau solutii tehnice? Esti perseverent, iti place sa comunici si esti o persoana curioasa? Bine ai venit in echipa Agri Alianta! Esti in locul potrivit.

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?

Sa prospectezi piata in zona alocata si sa mentii legatura cu clientii existenti;
Sa consiliezi clientii in vederea alegerii celei mai bune solutii tehnice si financiare;
Sa urmaresti direct derularea si finalizarea contractelor de vanzare (plata, livrare, receptie, punere in functiune);
Sa participi la targuri, expozitii, demonstratii etc., atunci cand contextul social ne va permite sa organizam astfel de evenimente.

Societatea AGRI-ALIANTA este prezenta pe piata din Romania din anul 2007, fiind distribuitor al masinilor si echipamentelor agricole Kubota, Ero, Amity, Dorez.

AGRI-ALIANTA consiliaza producatorii agricoli in alegerea masinilor si echipamentelor agricole, oferind un service de calitate si o aprovizionare prompta cu piese de schimb.

Alaturati-va unei echipe tinere si dinamice!

Expirat
Reprezentant vanzari zona Iasi, Botosani  -  AGRI-ALIANTA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles