de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 26 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

Reprezentant Vanzari Traditional Trade Jud. Giurgiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Fiind reprezentantul producatorului, pe zona alocata avem nevoie de o persoana:
- proactiva, creativa, orientata catre rezultate, organizata si cu rezistenta mare la a lucra sub presiune, dispusa la efort;
- cu abiitati demonstrabile de comunicare, pozitiva si optimista;
- preocupata in mod real de dezvoltarea profesionala si personala (cu ambitii de cariera pe termen mediu si lung);
- cu o capacitate demonstrabila de invatare rapida, spirit autodidact;
- cunostinte minime operare PC (ppt, excel, word).
* carnet de conducere categoria B (obligatoriu);
* absolvirea studiilor universitare, cunostintele de limba engleza, experienta in FMCG si abilitati demonstrabile de vanzare si negociere pot reprezinta un avantaj (ca si raspunsurile pertinente din mini interviul anuntului);
* apreciem candidatii autentici, care se informeaza si se pregatesc pentru interviu, care stiu ce vor si de ce isi doresc sa lucreze la noi, din dorinta sincera de a vedea daca noi suntem compania potrivita pentru ei.

Descrierea jobului

- formarea si dezvoltarea relatiilor cu factorii de decizie din locatiile existente in arealul geografic de care raspunde;
IMPORTANT: perioada contractului, zona geografica si portofoliul de clienti se vor stabilit ulterior, in functie de pregatirea si asteptarile candidatilor - detalii putem oferi daca veti fi selectat pentru interviul telefonic (prima etapa a procesului de recrutare);
- imbunatatirea continua a prezentei si vizibilitatii produselor (gum, ciocolata, pet & food) prin identificarea si negocierea locala de solutii adaptate nevoilor fiecarei locatii (instalarea de standuri/plasari/aranjament la raft) cu scopul cresterii vanzarilor si dezvoltarii categoriilor (presupune implementarea planogramelor, monitorizarea evolutiilor, etc.);
- colaborarea eficienta cu echipele de agenti de vanzari ale companiilor partenere (distribuitorii produselor noastre);
- generarea de proiecte locale pentru cresterea distributiei produselor Mars in arealul alocat, eventual proiecte individuale cu clientii;
- monitorizarea activitatilor din categoriile in care activam (informand seful ierarhic) din zona de activitate si propunerea de masuri pentru imbunatatirea vizibilitatii si disponibilitatii tuturor produselor Mars;
- inregistrarea si raportarea corecta a rezultatelor zilnice/saptamanale/lunare.

Compania ofera un program interesant si consistent de induction, cursuri de perfectionare si dezvoltare profesionala, asigurare de viata, autoturism de serviciu, telefon, tableta, tot ce este necesar desfasurarii activitatii in conditii de siguranta si eficienta, un pachet atractiv de beneficii peste medie, consiliere continua pentru dezvoltare.
Consideram ca nu-ti oferim doar un job, ci o oportunitate onesta de a te dezvolta si de a face cariera alaturi de profesionisti.

Mars Romania S.R.L. apartine grupului de firme Mars si a aparut pe piata din Romania in anul 1994 inregistrand o dezvoltare continua a afacerii, fiind unul dintre jucatorii cei mai importanti pe piata de FMCG.

Promovarea produselor Petcare (hrana pentru animale - Pedigree, Whiskas, Perfect Fit, Sheba, Cesar, Dreamies, Nutro), Guma de mestecat (Orbit, Five, Airwaves, Winterfresh, Hubba Bubba si dulciuri - Skittles), Ciocolata (Snickers, Twix, Bounty,Mars, M&M) si Food (Orez Uncle Ben's, sosurile Dolmio) se face cu interes demonstrabil legat de protectia mediului, calitatea serviciilor si respectul fata de clienti.

Compania aloca resurse importante pentru dezvoltarea fiecarui asociat (asa cum ne numim toti) astfel incat sa identificam si sa crestem talente care sa se dezvolte personal si profesional.

Expirat
Reprezentant Vanzari Traditional Trade Jud. Giurgiu  -  MARS Multisales Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles