Reprezentant Vanzari Showroom

Oraș de lucru
Nivel carieră
Studii
Departamente
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii , superioare sau student
  • Cunoștințe operare calculator (nivel de bază)
  • Relaționarea in platformele sociale (Facebook, Instagram, Whatsapp, LinkedIn, etc)
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Fire sociabilă, atitudine pozitivă
  • Abilități de prezentare si conversație

Descrierea jobului

  • Promovati si reprezentați produsele companiei
  • Oferiți suport în privința alegerii produselor si serviciilor adecvate
  • Desfasoara actiuni de promovare si vanzare a serviciilor din portofoliul companiei
  • Relationeaza cu clientii, ofertare, comunicare prin canale digitale
  • Preluarea apelurilor telefonice si suport telefonic clientiilor
  • Raspundeți de menținerea și îmbunătățirea relației cu toti clienții;
  • Actionionați în permanență în vederea creșterii numărului de clienți activi;
  • Dezvolta si mentine relatia cu clientii existenti
  • Intocmeste rapoarte privind activitatea curenta

Suntem o companie de software in industrie , automatizari si soft personalizat
We are a software company, developing customized industrial software

Publicat 30 ian. 2022 Expiră 1 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos