Reprezentant vanzari – servicii logistica

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii medii sau superioare (constituie avantaj) finalizate
Limbi straine (engleza)
Experienta in domeniu poate constitui un avantaj
Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa
Abilitati de adaptare a discursului telefonic si empatizare cu clientii
Atitudine pozitiva
Intentii de colaborare pe termen lung
Abilitati de lucru intr-un mediu dinamic
Aptitudini de vanzare si negociere
Dorinta de a lucra intr-o companie dinamica, in continua dezvoltare, dorinta de a contribui activ

Descrierea jobului

Dezvoltarea colaborarii cu clientii existenti si potentiali; construirea si mentinerea unor parteneriate durabile, dezvoltarea altora noi
Identificare noi oportunitati
Organizarea de transporturi rutiere interne si internationale
Pastrarea legaturii cu clientii si colaboratorii
Ofertare, negocierea preturilor si a conditiilor de transport
Verificarea desfasurarii transporturilor, urmarirea programarilor facute si actualizarea permanenta cu traseul marfii pana in momentul livrarii
Solutionarea cat mai eficienta a problemelor aparute
Asigurarea permanenta a unui nivel inalt de servicii clientilor

Beneficii:
Pachet salarial motivant – include parte fixa lunara + bonus vanzari progresiv in functie de realizari (pana la 25%)
Atmosferă prietenoasă, echipă tanara, ambiţioasă şi pozitivă, un mediu de muncă deschis, plăcut, bazat pe comunicare, initiativa și performanta.
Oportunitati de dezvoltare profesionala
Se poate asigura training de specialitate

Societate cu experienta in domeniul transportului de marfuri, in continua expansiune si dezvoltare, cautam Reprezentant vanzari – servicii logistica, cu spirit independent si organizat, atitudine pozitiva si grad inalt de profesionalism.
Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 19 oct. 2021 Expiră 10 nov. 2021