REPREZENTANT VANZARI SAP

Euro Evi - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Cunostinte SAP
- Bune abilitati de comunicare
- Abilitati analitice si de solutionare a problemelor

Descrierea jobului

- Procesarea comenzilor in sistem SAP
- Intocmirea documentelor aferente platformei
- Mentinerea unei stranse legaturi cu departamentele din cadrul firmei
- Realizarea obiectivelor lunare

EURO EVI incepe din 1992, are o experiență de peste 10 ani în producerea de mobilier .Produsul nostru include: bucatarii,living-uri,receptii,dormitoare,mobilier de birou, mobilier hotel, mobilier magazine,mobilier restaurante, etc.
Avem tehnici si echipamente de fabricatie si o echipa de lucratori in tehnologie si design.Suntem capabili sa proiectam conform specificatiilor clientilor,produsele solicitate.Politica firmei se bazeaza pe oferte de pret competitive si servicii excelente.
De la materiale la procesul tehnologic de productie , calitatea este misiunea firmei.Fara materiale calitative ar fi imposibila fabricarea de produse calitative practic ar fi imposibila.Din acelasi motiv toti pasii tehnologici sunt monitorizati constant si toate detaliile sunt verificate cu atentie.
Mobilierul este proiectat de către experții noștri care sunt creativi și cu experiență în acest domeniu.
Misiunea EURO EVI este de a oferi o mare varietate de produse de calitate si servicii de design.
Publicat 24 ian. 2022 Expiră 23 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos