Publicat 02 Ian 2019 | Reactualizat 01 Feb 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Reprezentant vanzari Sălaj

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor
Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare a problemelor
Excelente abilitati de comunicare si negociere
Permis de conducere categoria B
Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, Internet, Outlook);
Persoana comunicativa foarte ambitioasa, motivata.

Descrierea jobului

Identifica si contacteaza potentialii clienti in vederea negocierii si executarii contractelor comerciale
Administreaza eficient portofoliul de clienti existent si prospecteaza piata in vederea atragerii de noi clienti si oportunitati de vanzare
Urmareste atingerea obiectivelor de vanzari (valorice, cantitative, de acoperire etc)
Consilierea clientilor in alegerea celor mai bune produse pentru zona de vanzare
Urmarirea derularii contractelor si incasarea contravalorii marfurilor vandute; Raportarea evolutiei vanzarilor urmarind realizarea targetelor de vanzari.
Telefon de serviciu;
Masina cu toate cheltuielile de intretinere si motorina suportate de firma
Salariu de baza + procent penru cresterea de vanzari

Descrierea companiei

Distributie articole piatra naturala

Expirat
Reprezentant vanzari Sălaj  -  CHIS & CHIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles