Publicat 02 Nov 2018 | Reactualizat 30 Nov 2018 | Expiră 03 Dec 2018

Reprezentant Vanzari Rezidentiale

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne extindem echipa din Bucuresti si cautam o persoana potrivita pentru functia de Reprezentant Vanzari Rezidentiale.

Daca esti sociabil, gandesti inovativ si esti mereu in cautarea celor mai bune solutii, te asteptam la noi pentru a fi parte din echipa de vanzari a proiectelor Valletta Residence si American Village.

- Spontaneitate, flexibilitate, capacitate de decizie si negociere adaptata la interlocutor
- Gandire practica, analitica si atentie crescuta la detalii
- Incredere in sine si abilitati reale de comunicare in interactiunea cu clientul
- Atitudine proactiva si implicare in intregul proces de tranzactionare imobiliar (pre si post-vanzare)
- Persoana carismatica, cu abilitati de relationare si mediere de situatii tensionate
- Cunostinte de limba engleza cel putin la nivel conversational
- Experienta in domeniu constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Ofera suport si informatii potentialilor clienti cu privire la proiectele rezidentiale dezvoltate
- Asista clientii pe intreg procesul de vanzare al imobilelor
- Negociaza si finalizeaza vanzari prin semnarea promisiunilor si contractelor finale
- Mentine baza de date si raporteaza permanent aspecte aferente activitatii desfasurate (contacte clienti, vizionari, prezentari, fise clienti, fise apartamente etc)
- Promoveaza ofertele prin intemediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie
- Poate participa activ la crearea si dezvoltarea strategiei de marketing in anumite cazuri
- Analizeaza piata imobiliara si concurentii din domeniu

Zacaria este parte din Grupul International - Alf Mizii & Sons - cu sediul in Malta. Zacaria a fost infiintata in anul 2005 si insumeaza un numar de 20 de firme din sectorul rezidential si industrial.
Avand sediul principal in Sibiu si birouri de lucru in Bucuresti, Craiova, Oradea si Alba-Iulia, Zacaria si-a extins investitiile in numeroase orase din tara. Portofoliul companiei numara in acest moment 5 proiecte rezidentiale finalizate sau in curs de executie si alte 10 parcuri industriale dezvoltate.

Expirat
Reprezentant Vanzari Rezidentiale  -  Zacaria