Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

REPREZENTANT VANZARI PRODUSE COSMETICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Minim studii medii, abilitati de comunicare si negociere, spirit de echipa;
Permis de conducere categoria B minim 3 ani;
Spirit de initiativa, orientare spre rezultate, flexibilitate;
Domiciliul stabil in orasul in Bucuresti;
Referinte de la ultimul loc de munca;
Experienta in domeniul vanzarii cosmeticelor si cunostintele de limba engleza constituie un avantaj.
Disponibilitate la program prelungit

Descrierea jobului

-Implementarea politicii de vanzare a companiei ;
-Dezvoltarea portofoliului de clienti prin promovarea brandurilor companiei catre clienti (a cosmeticelor din gamele comerciale si profesionale);
-Mentinerea si gestionarea portofoliului existent;
-Gestionarea soldului, raportarea rezultatelor;
-Zona deservita: Bucuresti si judetele adiacente,
-Participarea la organizarea unor acţiuni promoţionale: târguri, expoziţii, campanii publicitare;
-Mercantizarea produsele vandute (aranjarea produselor in saloane, amplasarea de standuri si materiale POS), pastrarea unei evidente cu materialele POS oferite saloanelor sau punctelor de vanzare;
- Salariu, bonus din incasari, masina, telefon.

Companie importatoare de produse cosmetice din gamele de uz personal cat si profesionale.
Canalele prin care compania isi efectueaza distributia sunt: lanturile farmaceutice, plafarele, saloane de cosmetica si solarii, magazine cu profil cosmetic.
Nivelul teritorial al distributiei este national.
Produsele pot fi vizualizate pe site-ul www.cosmeticenaturale.ro

Expirat
REPREZENTANT VANZARI PRODUSE COSMETICE  -  SYSMED SRL