Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 02 Feb 2016

Reprezentant vanzari prin telefon/ telesales in Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti doresti un job in care sa iti dezvolti abilitatile de comunicare, negociere si colaborare cu ceilalti?

Iti plac provocarile si iti doresti sa lucrezi intr-o companie in care eforturile tale sunt apreciate?

Te provocam sa te alaturi echipei noastre !

Candidatul ideal:

Persoane dinamice, sociabile, cu o buna capacitate de comunicare si adaptare, proactive, orientate spre finalizarea actiunilor, responsabile si puternic motivate, capabile de invatare rapida si interesate de dezvoltare personala.

Cerinte:

- limba engleza nivel avansat;
-cunoştinţe de operare pe calculator si prospectare online utilizand diverse site-uri precum LinkedIn, Xing etc;
- atitudine pozitiva, spirit de echipa si placerea de a lucra cu clientii;
- bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala), planificare si organizare;
- seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
- proactiv, capabil sa gaseasca solutii, creativ, cu initiativa;
- dorinta de a acumula informatii noi si de a se dezvolta profesional - exista posibilitati reale de promovare;
- experienta in vanzari nu este necesara dar poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- cautarea si identificarea potentialilor clienti in vederea contactarii acestora;
- prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor companiei;
- oferirea de informații relevante și corecte despre serviciile promovate;
- participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate;
- completarea rapoartelor periodice in forma si continutul cerute de superiorul ierarhic;
- atingerea obiectivelor de vanzari.

Beneficii:

- salariu de baza+ comision + stimulente de performanta si concursuri motivaționale;
- training de specialitate si sustinere in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe;
- atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
- mediu de lucru modern si colectiv tanar.

Global Leading Conferences are ca domeniu de activitate organizarea de conferinte si evenimente la nivel european, structurate pe diverse industrii precum: resurse umane, financiar-bancar, farmaceutice, energie regenerabila, etc.

Suntem o echipă pentru care inovația, entuziasmul, pasiunea pentru ceea ce facem și orientarea spre rezultate sunt valorile pe care le investim în fiecare proiect.

Daca doresti sa devii membru al echipei noastre, asteptam cu interes CV-ul tau pe adresa de mail: oana.martin@glceurope.com

Expirat
Reprezentant vanzari prin telefon/ telesales in Bucuresti  -  Global Leading Conferences s.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles