Reprezentant Vanzari prin Telefon Brasov

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Despre tine:
  • ai energie si incredere in fortele proprii
  • poti relationa cu lejeritate prin telefon
  • ai o voce placuta, discurs clar, putere de convingere, asculti activ
  • simti ca te poti descurca in orice situatie daca te ajutam in procesul de invatare
  • esti orientat catre client si rezultate - ai interes pentru conturarea unei cariere în vânzări
  • ai studii liceale/ superioare finalizate (experienta de lucru de min. 2 ani intr-un rol de asistent farmacie intr-o farmacie comunitara independenta- reprezinta un avantaj)
  • ai avut un job similar

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Pana la prima noastra discutie, iti poti forma o imagine despre responsabilitatile postului de Reprezentant Vanzari prin Telefon, astfel:
  • contactarea clientilor si promovarea produselor si serviciilor noastre conform campaniilor planificate
  • preluarea comenzilor de la clienti si validarea acestora in sistem
  • actualizarea bazei de date clienti cu informatii si cerinte despre clientii vechi/ noi sau potentiali
  • oferi consultanta clientului si rezolvi, in colaborare cu celelalte departamente, eventualele reclamatii logistice primite de la acesta;

Iti oferim:
  • training de produs & tehnici de vanzare
  • salariu fix + bonus lunar din vanzari
  • tichete de masa
  • asigurare de sanatate
  • card discount in Farmaciile DONA
  • acces gratuit la biblioteca digitala Bookster
  • echipa dornica sa iti ofere suport pentru atingerea obiectivelor profesionale

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o experienta de succes dovedita de peste 26 de ani in piata farma din Romania.

Dona. Logistica SA, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmacii Dona. Dona. Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, cu o cifra de afaceri anuala de peste 200 milioane de Euro.

Alătură-te și tu echipei DONA!
Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos