Gratis

Reprezentant vanzari - Ploiesti

Nano Pack Solutions

Candidatul Ideal

- Experienta minima de 1-2 ani in zona de vanzari/distributie materiale de constructii, vopsele, detergenti
- Cunostinte minime MS OFFICE
- Cunostinte minime de limba engleza
- Permis categoria B

Descrierea jobului

- Pachet salarial motivant (compus din salariul fix, bonuri de masa, asigurare medicala premium si bonus din vanzari);
- Instrumente de lucru, autoturism, telefon, laptop.

Responsabilitati:
- Realizează planul saptamanal/lunar de vânzări pentru persoanele juridice/fizice.
- Elaboreaza de la 0, reteaua de distributie, clienti - distribuitori de materiale de constructie, arhitecti, depozite
- Efectueaza vizite la clienti si promoveaza produsele.
- Prezintă și promovează direct produsele/serviciile prin realizarea de oferte pentru clienții angajatorului.
- Menține permanent legătura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora.
- Întocmește rapoarte privind situația vânzărilor.
- Urmărește încasarea comenzilor și face propuneri pentru acordarea de eventuale discounturi sau amânări de plată pentru clienții fideli.
- Execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic direct în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectării temeiului legal.

NANO PACK SOLUTIONS SRL sau NANOMAX este reprezentanta producator si importator unic al produselor care se vand sub brandul NANOMAX din 2016. Producatorii sunt leaderi in piata de produse pe baza de nanotehnologie din Grecia, Polonia, Italia si Germania. Produsele introduc pe piata din Romania o calitate cu totul nouă, garantand soluții eficiente, ecologice si inovative pentru clienții noștri.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024