Publicat 15 Iul 2019 | Reactualizat 12 Aug 2019 | Expiră 15 Aug 2019

REPREZENTANT VANZARI- Pitesti si Valcea

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii finalizate;
- Experienta in vanzari (in domeniul materialelor de constructii, constituie un avantaj);
- Abilitati de prezentare si negociere;
- Permis de conducere (categoria B);
- Cunostinte despre piata (preturi, servicii, competitori);
- Cunostinte utilizare PC ;
- Integritate, respectarea promisiunilor, comportament etic in vanzari, asumarea responsabilitatilor, orientare catre client;
- Pasiunea pentru calitate;

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea materialelor de constructii , clientilor alocati sau clientilor potentiali.
- Semnare de contracte noi, renegociere de contracte preexistente cu clienti cu personalitate juridica si particulari.
- Realizarea obiectivelor de vanzari si atingerea targetului.
- Merchandising .
- Administrarea eficienta a portofoliului de clienti.
- Solutionarea eficienta a solicitarilor clientilor.
- Asumarea in comportament si atitudine, in fata clientilor companiei.
- Se ofera masina de servici, telefon si laptop.
- Salarizarea se face pe criteriu de performanta si se compune din salariu fix + bonus din vanzari

SERVICE TOP AGRO, este o firma de distributie a materialelor de constructii , care activeaza pe piata din judetele Arges, Prahova, Dambovita si Valcea de peste 15 ani. Pentru toate aceste judete suntem distribuitorul autorizat al produselor Fabryo Corporation (Fabryo - Atlas Paints), in portofoliu nostrum regasindu-se si o serie de producatori consacrati in domeniul materialelor de construactii: Adeplast, Knauff, Isover, Penosil, Saint Gobain, Dan Steel , etc.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI- Pitesti si Valcea  -  SERVICE TOP AGRO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles